Kedves Testvéreink!

Kiemelten hirdetjük alábbi alkalmainkat:

Július 23-án a nádorvárosi templomban 8.30-kor kezdődő istentisztelethez lelkészjelölő közgyűlés kapcsolódik. Ezen a napon istentisztelet nem marad el, de kérünk minden kedves gyülekezeti tagunkat, hogy aki csak tud, a nádorvárosi 8:30-as istentiszteleten vegyen részt. Ezen az alkalmon ismerhetjük meg Vancsai József lelkész testvérünket, akit a megismerkedés után lehetőségünk lesz megerősíteni jelöltségében. A választói névjegyzék megtekinthető az istentisztelet időpontjában templomainkban, és hivatali időben a Lelkészi hivatalban.

Július 30-án Öregtemplomban, Nádorvárosban és Győrújfalun az új istentiszteleti rend szerinti időben lelkész választó közgyűlést tartunk az istentiszteletek után. Kérjük a testvéreket, hogy a közgyűlések miatt a szokottnál egy kicsit előbb érkezzenek az istentiszteletekre.

Erős vár a mi Istenünk!